Nezobrazuje se Vám tento e-mail správně? Prohlédněte si ho ve svém prohlížeči.
RozVerky
Elektronický zpravodaj Ekologického institutu Veronica
8. 4. 2022

Láká vás pracovat ve Veronice? Rozšiřujeme náš tým.

- Je vám sympatická práce, kterou ve Veronice děláme?
- Líbí se vám výsledky, kterých dosahujeme?
- Chtěli byste být u toho, když vznikají úspěšné environmentální a vzdělávací projekty?
- Zajímáte se o ochranu klimatu a přírody?

Tak pojďte a přidejte se do našeho týmu. Hledáme posily týmu do několika oblastí - koordinátor/ka komunikace, klimatické vzdělávání, lektorování výukových programů, do kuchyně.

Máme za sebou už 35 let zkušeností a velkou vizi, kam jít. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci v „rodinném" prostředí expertního týmu.

Termíny pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: 15. dubna (lektor do 10. dubna). Nástup co nejdříve, i hned.
Více informací naleznete zde.

Láká vás pracovat ve Veronice? Rozšiřujeme náš tým.

Koordinátor/ka komunikace Ekologického Institutu Veronica

Pomozte nám přiblížit klimatická témata a naši činnost veřejnosti i médiím.
Vaším úkolem bude práce s médii, komunikace projektových výstupů, projektové činnosti, správa obsahu webu organizace, vytvoření komunikační strategie, komunikace klimatických témat, organizace akcí aj. Úvazek 0.5, případně více.

Požadujeme orientaci v tématech klimatické změny a udržitelného rozvoje, výborné komunikační schopnosti, schopnost srozumitelně přibližovat komplexní a složitá témata, schopnost veřejného vystupování.
Více informací naleznete zde.

Průvodce/kyně klimatickým vzděláváním

Pojďte spolupracovat na klimatických projektech a akcích. Budete realizovat projekty na ochranu klimatu, organizovat vzdělávací akce pro dospělé i děti, komunikovat s odborníky na environmentální témata, podílet se na tvorbě projektových žádostí. Úvazek 0.5, případně více.

Požadujeme orientaci v tématech klimatické změny a udržitelného rozvoje, uvědomění si závažnosti aktuální klimatické krize a touhu jí řešit, aktivní přístup k řešení environmentálních problémů ve svém okolí, výborné organizační schopnosti.
Více informací naleznete zde.

Průvodce/kyně klimatickým vzděláváním

Lektor/ka EVVO

Zajímá vás ekologie, pracujete rád/a s dětmi? Můžete lektorovat naše výukové programy.

Hledáme posily našeho týmu v ekologickém Centru Veronica Hostětín – NA PLNÝ (částečný) úvazek i na dlouhodobější EXTERNÍ spolupráci. Náplní vaší práce bude výuka a tvorba denních a pobytových programů pro MŠ, ZŠ, SŠ.

Pokud k nám nastoupíte na plný úvazek, budete v našem týmu také připravovat a realizovat akce pro veřejnost a zapojíte se do přípravy a realizace projektů.
Více informací naleznete zde.

Lektor/ka EVVO

Kuchař/ka Centra Veronica Hostětín

Máte zkušenosti s přípravou teplých pokrmů? Vaříte rád/a kvalitně a z regionálních surovin? Necouvnete před výzvami typu veganské stravy? Chceme vás do kuchyně!

Nabízíme částečný (min. 0,5), případně plný úvazek či dlouhodobou brigádu. Vaříme nejen přes týden, ale přes sezonu vás budeme potřebovat (dle individuální domluvy) i o víkendech a na večeře. Menu s masem, i vegetariánské.
Více informací naleznete zde.

Kuchař/ka Centra Veronica Hostětín
Férová snídaně aneb Na pikniku s košem z Fér Kaffé Veronica
14.5.2022 09:00 - 11:00, Slavičín, Férová snídaně v trávě. Organizujeme ve Fér Kaffé Slavičín (ne v Hostětíně).
detail akce »
Kosa pro 21. století (kurz kutí a práce s kosou)
28.5.2022 10:00 - 17:00, Hostětín, Kurz kutí kosy a práce s kosou pro všechny sekáče :-)
detail akce »
Zahradní slavnost
5.6.2022 13:00 - 18:00, Hostětín, Velká oslava přírodního zahradničení. Exkurze, ochutnávky, aktivity pro děti a další program (nejen) pro rodiny s dětmi.
detail akce »
Pobyt pro rodiče s dětmi - I. termín (program pro děti 7-12 let) OBSAZENO
1.8.2022 - 5.8.2022, Hostětín, Přijeďte společně se svými dětmi zkoumat přírodu, smát se a sdílet zážitky z dobrodružství v Hostětíně.
detail akce »
Pobyt pro rodiče s dětmi - II. termín (program pro děti 7-12 let) OBSAZENO
8.8.2022 - 12.8.2022, Hostětín, Přijeďte společně se svými dětmi zkoumat přírodu, smát se a sdílet zážitky z dobrodružství v Hostětíně.
detail akce »
Pobyt s programem pro rodiče s dětmi ve věku 4-6 let - OBSAZENO
15.8.2022 - 19.8.2022, Hostětín, Společně se svými dětmi zkoumejte přírodu, smějte se a sdílejte zážitky z dobrodružství v Hostětíně. Tento termín zahrnuje jen půldenní program a je určen pro menší děti.
detail akce »
Hostětínská klimatická akademie 2022/23
19.8.2022 - 24.8.2022, Hostětín, Trápí vás klimatická krize a zdá se vám, že řešení je v nedohlednu? Máte chuť s tím něco dělat, jen si nejste jisti co a/nebo jak? Jste odhodlaní posouvat společnost k uhlíkové neutralitě tam, kde žijete nebo pracujete? Připadáte si v tom sám/a? Chcete se potkat s lidmi, kteří řeší stejné otázky jako Vy?
detail akce »
Dovolená v kraji Žítkovských bohyní (pobyt se společným programem)
24.8.2022 - 28.8.2022, Hostětín, Magická krajina Bílých Karpat, přírodní zahrada a dům, který žije ze slunce. Chuť biomoštu přímo od zdroje, sochy v krajině, společné řemeslné tvoření. Výlet na Moravské Kopanice za poznáním krás zdejšího kraje a kouzel žítkovských bohyní, exkurze po hostětínských ekologických projektech, po přírodní zahradě. Společná vycházka do krajiny a také výlet s odlovem hadů. Každý den vám ukážeme jinou tvář Karpat.
detail akce »
Dovolená v kraji Žítkovských bohyní (pobyt s programem)
13.10.2022 - 16.10.2022, Hostětín, Čeká vás magická krajina Bílých Karpat, přírodní zahrada a dům, který žije ze slunce. Půjdeme na výlet na Žítkovou, za poznáním krás zdejšího kraje a kouzel žítkovských bohyní. Zde se setkáme i s místní bylinkářkou a ochutnáte bylinkové lektvary. Máme připraveno tvoření z ovčí vlny a pronikneme do tajů místních lesů, kde budete poslouchat hlasy ptáků či luštit z pobytových znamení. Uvidíte hostětínské projekty, přírodní zahradu a poznáte, proč sem přijel princ Charles. Každý den vám ukážeme jinou tvář Karpat.
detail akce »
Líbí se Vám, co děláme? Staňte se členy Klubu přátel Veronica.
Je kam jít. Navštivte naše Centrum Veronica Hostětín v Bílých Karpatech.
Předplaťte si časopis Veronica.
ZO ČSOP Veronica
Ekologický institut Veronica je profesionálním pracovištěm ZO ČSOP Veronica. Našim posláním je podpora šetrného vztahu k přírodě, krajině a jejím přírodním i kulturním hodnotám.
pracoviště: Panská 9, 602 00 Brno
https://www.veronica.cz
pracoviště: Centrum Veronica Hostětín 86, 687 71 Hostětín
tel. 572 630 670
e-mail: hostetin@veronica.cz
https://hostetin.veronica.cz

Dostali jste tyto RozVerky od přátel? Chcete je také odebírat?